Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1



Language - język

Nasi najlepsi lekkoatleci

memorial 17Prawie 400 uczniów wzięło udział w tegorocznym Memoriale Lekkoatletycznym Eugeniusza Sołtysiaka, który odbył się w czwartek, 11 maja. Młodzież szkolna rywalizowała w biegach, skoku w dal, pchnięciu kulą i sztafecie, a wszystko rozegrało się na obiektach OSiR w Biłgoraju. Organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego na czele z prezesem Krzysztof Blicharzem oraz Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, które na zawodach reprezentował Jarosław Piskorski Wicestarosta Biłgorajski.

 WYNIKI:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

 Dziewczęta

Bieg 100m

1miejsce Julia Szczepanik 14,62 – SP Frampol

2m Iga Matwis 14,75 – SP nr 1 Biłgoraj

3m Gabriela Wlaź 15,11 SP nr 1 Biłgoraj

600m

1m Oliwia Hałka 1,52,28 –SP nr 1 Biłgoraj

2m Milena Brodziak 1,53,80 – SP nr 1 Biłgoraj

3m Zuzanna Furmanek 2,04,44 – SP Gromada

memorial 1 

Skok w dal

1m Martyna Dudek 4,26 – SP nr 1 Biłgoraj

2m Alicja Siebielec 4,18 –SP nr 1 Biłgoraj

3m Martyna Wróbel 3,86 – SP Chmielek

Sztafeta 4x100m

1m SP nr 1 Biłgoraj 58,00

2m SP nr 5 Biłgoraj 62,70

3m SP Gromada 65,43

memorial 3

Chłopcy

Bieg 100m

1m Hubert Knap 14,26 – SP w Goździe Lipińskim

2m Adrian Bazan 14,64 – SP Bukowina

3m Dawid Chrupczalski 14,73 – SP nr 5 Biłgoraj

Bieg 600m

1m Michał Wójcik 1,52,87 – SP Wola Radzięcka

2m Paweł Góra 1,57,18 – SP Frampol

3m Kacper Jędruchowicz 2,00,28 – SP 5 Biłgoraj

Skok w dal

1m Kacper Kupiec 4,17 – SP 5 Biłgoraj

2m Szymon Regiel 4,17 – SP Chmielek

3m Bartłomiej Ładak 3,98 – SP 1 Biłgoraj

 memorial 9

Sztafeta 4x100m

1m SP Frampol 59,06

2m SP 5 Biłgoraj 59,99

3m SP Biszcza 60,43

GIMNAZJADA

Dziewczęta

Bieg 100 m

1m Martyna Kołodziej 14,53 – Pow. Gim Biłgoraj

2m Aleksandra Kusiak 14,77 – Pow. Gim Biłgoraj

3m Karolina Siek 14,88 – Pow. Gim Biłgoraj

Bieg 300m

1m Nikola Dudzic 46,91 – Pow. Gim Bił

2m Dominika Furlepa 50,51 – Gim Frampol

3m Zuzanna Wnęk 51,78 – Pow. Gim Bił

 memorial 7

Bieg 600m

1m Kamila Skałecka 1,45,48 – Gim Józefów

2m Dominika Romańska 2,00,02 – Gim Turobin

3m Wiktoria Hałka 2,01,07 Pow Gim Bił

Skok w dal

1m Wąsik Katarzyna 4,56 – Gim nr 1 Bił

2m Bucior Patrycja 4,41 – Gim Tarnogród

3m Król Olga 4,12 – Gim Turobin

Kula

1m Dominika Skiba – Gim Turobin

2m Natalia Burdzań – Gim 1 Bił

3m Dominika Kubatek – Gim 2 Bił

 memorial 11

Sztafeta 4x100m

1m Pow. Gim Biłgoraj – 56,80

2m Gim. nr 1 Bił – 59,46

3m Gim. Frampol- 59,73

Chłopcy

Bieg 100m

1m Szymon Różański 12,35 – Gim 2 Bił

2 m Wojciech Machnio 12,62 – Gim Tarnogród

3m Dominik Grzyb 12,71 – Gim 2 Bił

Bieg 300m

1m Eduard Kohut 43,09 – Gim Tarnogród

2m Paweł Odrzywolski 43,44 – Gim 1 Bił

3m Karol Furmanek 43,61 – Gim Frampol

Bieg 1000m

1m Damian Karpik – 3,03,96 – Gim Tarnogród

2m Mateusz Szafraniec 3,05,32 – Gim Turobin

3m Dariusz Trybuch 3,06,31 – Gim Tarnogrod

 memorial 13

Kula

1m Norbert Kawka 10,54 – Gim Aleksandrów

2m Mateusz Hawryło 10,49 – Gim Turobin

3m Patryk Gontarz 10,34 – Gim Józefów

Skok w dal

1m Paweł Kapuśniak 5,56 – Gim Hedwiżyn

2m Jakub Szeniak 5,37 – Gim Tarnogród

3m Jacek Dubiel 5,08 – Gim Turobin

Sztafeta 4x100m

1m Gim nr 2 Biłgoraj49,31

2m Gim Tarnogród 51,24

3m Gim Turobin 52, 07

memorial 18 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Dziewczęta

Bieg 100m

1m Ola Dziduch 14,42 – LO ONZ

2m Magda Starońska 14,84- LO ONZ

3m Sylwia Nowak 14,94 – ZSBiO

Bieg 400m

1m Katarzyna Kolbuch 67,81 – ZSBiO

2m Ola Zyśko 70,30 – LO ON Z

3m Alicja Tworek 73,86 – ZSBiO

 memorial 14

Bieg 800m

1m Aleksandra Kapuśniak 2,45,77 – ZSBiO

2m Weronika Złamaniec 2,53,77 – ZSZiO

3m Jagoda Dzido 2,55,76 – ZSBiO

Kula

1m Katarzyna Rak 8,17 – ZSBiO

2m Agata Surmacz 8,05 – ZSZiO

3m Anna Chomiuk 8,00 – ZSBiO

Skok w dal

1m Agnieszka Tchórzewska 4,30 – LO ONZ

2m Natalia Marzec 4,25 – LO ONZ

3m Karolina Frelas 4,11 – LO ONZ

Sztafeta 4x100m

1m LO ONZ - 56,52

2m ZSBiO – 57,67

3m ZSZiO – 61,53

 memorial 10

Chłopcy

Bieg 100m

1m Piotr Kłos 12,25 – RCEZ

2m Radosław Sarzyński - 12,17-ZSBiO

3m Michał Król 12,25- RCEZ

Bieg 400m

1m Daniel Luchowski 53,98 – ZSBiO

2m Dawid Bernaś 55,81- RCEZ

3m Kacper Harkot 57,45 – RCEZ

Bieg 1500m

1m Sylwester Pyda 4,31,65 – RCEZ

2m Jakub Bielański 4,43,67 – RCEZ

3m Michał Harkot 4,46,84 – ZSBiO

Kula

1m Przemysław Swacha 11,59 – ZSBiO

2m Marcin Zwolak 11,40 – ZSBiO

3m Adrian Ostasz 19,97 – ZSBiO

 memorial 19

Skok w dal

1m Damian Kapuśniak 6,02 – RCEZ

2m Grzegorz Rapa 5,90 –RCEZ

3m Konrad Karpik 5,77 – LO ONZ

Sztafeta 4x100m

1m RCEZ -45,95

2m ZSBiO – 46,68

3M LO ONZ – 48,82

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.