Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

Konkurs „Warto bezgotówkowo" - rozstrzygnięty

Szanowni Państwo, dziękujemy za udział w konkursie „Warto bezgotówkowo” organizowanym przez KIR pod patronatem honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w ramach Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej.

Zwycięzcami konkursu „Warto bezgotówkowo” zostali (w kolejności alfabetycznej):

1.            Starostwo Powiatowe w Łodzi - Powiat Łódzki Wschodni
2.            Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
3.            Urząd Gminy Ełk
4.            Urząd Gminy Konarzyny
5.            Urząd Gminy Kościan

Składamy wyrazy uznania za Państwa zaangażowanie w działania na rzecz realizacji idei cyfrowej Polski, dzięki którym plasujecie się w  gronie najbardziej innowacyjnych i bezgotówkowych urzędów w kraju.

Program upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej przynosi wymierne i imponujące sukcesy  - już w ponad połowie urzędów w Polsce możemy wnosić opłaty za pomocą karty płatniczej lub telefonu. Jesteśmy przekonani, że możliwość dokonywania opłat administracyjnych  bez konieczności korzystania z gotówki znacznie zwiększa komfort obsługi i zadowolenie klientów.

 Krajowa Izba Rozliczeniowa - Organizator konkursu

Departament Kontaktu z Klientami i Operacji
ul. rtm. W. Pileckiego 65, 02-781 Warszawa
tel.
(+48 22) 545 55 55
e-mail: kontakt@kir.pl, www.kir.pl

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.