Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

sukces ZSZiO na V Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim

20191127 140204„SCARLETT O’HARA- PRZEMINĘŁO Z WIATREM” było tematem tegorocznego konkursu fryzjerskiego, który odbył się 27 listopada w Zespole Szkół  im. Stanisława Staszica w Parczewie.

       Do rywalizacji przystąpiło 19 uczniów z województwa lubelskiego i mazowieckiego. Młodzi adepci fryzjerstwa w ciągu dwóch godzin mieli za zadanie wykonanie fryzury, która musiała być zgodna z tematem oraz  uzupełniona odpowiednią stylizacją (strój i makijaż).W V Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim  pod patronem Starosty Parczewskiego naszą szkołę reprezentowały uczennice: Gabriela Baran z klasy III TF – modelka Kinga Kaczorowska z klasy I TFg, Klaudia Wasąg z klasy III TF - modelka Justyna Płuciennik z klasy II TF, makijaż wykonała Dominika Waliłko z klasy III TF.

      Nasze fryzjerki wykazały się niezwykłą starannością, precyzją i kreatywnością widoczną w projektach ich stylizacji. Szczególne gratulacje dla Gabrieli Baran za interpretację Scarlett, która została zauważona i nagrodzona II miejscem. Do konkursu fryzjerskiego uczennice przygotowywały się pod kierunkiem  nauczycieli zawodu: Danuty Demuchy oraz Iwony Kozyry.

wiecej zdjęć na naszym profilu na Facebooku: @StarostwoBiłgoraj

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30