konk mdk1Uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Historia - Pamięć - Człowiek” odbyło się 17 listopada, podczas oficjalnego otwarcia nowej siedziby MDK. W tym roku tematem przewodnim konkursu była „Twórczość Henryka Sienkiewicza”. Nagrody laureatom wręczali Kazimierz Paterak Przewodniczący Rady Powiatu w Biłgoraju, Jarosław Piskorski Wicestarosta Biłgorajski, Jarosław Lipiec Członek Zarządu Powiatu i Renata Socha Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.


Protokół

z posiedzenia komisji konkursowej

XVI Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży

„HISTORIA - PAMIĘĆ - CZŁOWIEK”

„Twórczość Henryka Sienkiewicza”

Biłgoraj 2016

            Posiedzenie komisji odbyło się w dniu 10 listopada 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju.

Komisja w składzie:

  1. Alina Szubiak, nauczyciel plastyki, przewodnicząca,
  2. Irena Zając, nauczyciel plastyki,
  3. Anna Świca, nauczyciel plastyki MDK,

     4.   Joanna Łukaszczyk, nauczyciel MDK, sekretarz

dokonała oceny prac, które wpłynęły z placówek powiatowych i postanowiła przyznać:

konk mdk2

W kategorii 6-9 lat

NAGRODY:

  • Natalia Kwik, 7 lat

       Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała  

       Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Joanna Solska

  • Izabela borowiec, 6 lat,

       Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała

             Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Sławińska

  • Julia Bańka, 6 lat

     Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała

     Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Joanna Solska

  • Hania Swacha, 7 lat,

Biłgorajskie Centrum Kultury

nauczyciel: Kamil Łukasik

  • Gabriela Dąbrowska, 6 lat

Biłgorajskie Centrum Kultury

nauczyciel: Kamil Łukasik

WYRÓŻNIENIA:

 

  • Martyna Kaczor, 6 lat,

       Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała  

       Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Joanna Solska

  • Matylda Łukasz, 7 lat

     Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała

     Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Joanna Solska

  

  • Liliana Stanicka, 7 lat

     Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała

           Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Joanna Solska

    

  • Aleksandra Burakiewicz, 6 lat

     Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała

     Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Sławińska

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:

  • Justyna Ozga, 8 lat

Biłgorajskie Centru Kultury

nauczyciel: Kamil Łukasik

  • Gabriela Rój, 9 lat

Biłgorajskie Centru Kultury

nauczyciel: Kamil Łukasik    

  • Natalia Bulicz, 9 lat

     Szkoła Podstawowa w Bukowinie

nauczyciel: Marta Kurko

konk mdk3

W kategorii 10 – 12 lat:

NAGRODY:

  • Natalia Ksiądz, 10 lat

Szkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym

nauczyciel: Kazimiera Łukasik

  • Alicja Pieczykolan, 11 lat

     Biłgorajskie Centrum Kultury

nauczyciel: Kamil Łukasik

  • Hanna Kobeluk, 12 lat

     Biłgorajskie Centrum Kultury

nauczyciel: Kamil Łukasik

  • Hubert Konieczny, 11 lat

Szkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym

nauczyciel: Kazimiera Łukasik

  • Eliza Gumienik,. 12 lat

Szkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym

nauczyciel: Kazimiera Łukasik

WYRÓŻNIENIA:

  • Hubert Zając, 12 lat

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu.

nauczyciel: Krzysztof Jasiński

  • Jeremiasz Osuch, 12 lat

     Zespół Szkół im. Z. Krawieckiej w Majdanie Starym

nauczyciel: Daniela Węglińska

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:

  • Karolina Szmołda, 12 lat

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu

nauczyciel: Halina Barska

  • Natalia Pyć, 11 lat

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Goździe Lipińskim

nauczyciel: Marta Kurko

 

konk mdk4

 

Kategoria 13 – 15 lat:

NAGRODY:

  • Łukasz Zając, 14 lat

           Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu.

nauczyciel: Krzysztof Jasiński

  • Beata Pawlicha, 15 lat

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Księżpolu

Nauczyciel: Halina Barska

WYRÓŻNIENIE:

  • Natalia Szcząchor, 13 lat

     Zespół Szkół im. Z. Krawieckiej w Majdanie Starym

nauczyciel: Daniela Węglińska

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:

  • Aleksandra Cięciara, 15 lat

Miejski Zespół Szkół w Biłgoraju

Nauczyciel: Anna Kusiak

  • Patryk Paszkowski, 15 lat

Publiczne Gimnazjum im. Ks. Błażeja Nowosada w Szyszkowie

Nauczyciel: Beata Hacia

  • Aleksandra Kusiak, 14 lat

Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

Nauczyciel: Alina Dzido

 

konk5 

Kategoria 16 – 21:

WYRÓŻNIENIE:

  • Kamila Bucior, 16 lat

Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

nauczyciel: Ewa Jargieło- Ćwik

  • Rafał Rabczyński,

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

Nauczyciel: Zofia Marek

     KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:

  • Dawid Komada

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

     Nauczyciel: Zofia Marek