W sobotę, 4 lipca w Janowie Lubelskim odbyła się konferencja, na której zostało podpisane porozumienie ws. budowy nowej linii kolejowej Szastarka - Janów Lubelski - Biłgoraj wraz z poprawą dostępności do transportu kolejowego w mieście Kraśnik , w ramach programu Kolej+.

Z powodu śmierci matki p. Adamowi Balickiemu  - Dyrektorowi ZSZiO w Biłgoraju najszczersze wyrazy współczucia i ubolewania z powodu śmierci Matki składa Zarząd, Rada Powiatu i Pracownicy Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.

Informacja o wyłożeniu projektu operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i założenia ewidencji budynków dla gmin:  Obsza i Łukowa

      W niedzielę, 28 czerwca odbyła się uroczysta Eucharystia na cmentarzu żołnierzy w Osuchach, gm. Łukowa z okazji upamiętnienia 76. Rocznicy największej bitwy partyzanckiej w Polsce. Uroczystości, z uwagi na obowiązujące obostrzenia miały charakter symboliczny.

     W piątek Andrzej Szarlip Starosta Biłgorajski wspólnie z Tomaszem Rogala Wicestarostą Biłgorajskim, Beatą Strzałka Poseł Na Sejm RP i przedstawicielami Sejmiku Województwa Lubelskiego Michałem Mulawa oraz Grzegorz Wróbel wręczył przedstawicielom gmin powiatu biłgorajskiego promesy na realizację inwestycji samorządowych na łączną kwotę 23.403.354 zł.