Poszukujemy mieszkańców Biłgoraja oraz mieszkańców Gminy Tereszpol po 60. roku życia, potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Mile widziane osoby z niepełnosprawnością. Rekrutacja trwa!!! Liczba miejsc ograniczona!!! Zapraszamy do udziału w projekcie, który umożliwia: nieodpłatne spędzenie czasu w miłej atmosferze przy kawie i herbacie, korzystanie z zasobów i wyposażenia klubu, rozwój umiejętności i zainteresowań poprzez udział w przyjemnych zajęciach dodatkowych, wyjścia do kina, wyjazdy integrujące uczestników, spotkania okolicznościowe.

Szczegóły w artykule.

plakat seniorzy

Miejsce spotkań dla mieszkańców Biłgoraja:
Klub Seniora zlokalizowany w obiekcie Domu Pomocy dla Kombatanta w Biłgoraju, przy ul. Gen. Bora Komorowskiego 20. Obiekt dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Miejsce spotkań dla mieszkańców Gminy Tereszpol: Klub Seniora zlokalizowany w obiekcie Ochotnicza Straż Pożarna w Szozdach, Szozdy 39. Obiekt dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dokumenty rekrutacyjne oraz szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem: https://seniorzy.bilgorajski.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Projektu:
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, ul. Kościuszki 94, pokój 211, w godzinach 7:30 - 15:30 lub pod dostępnymi numerami telefonów: tel. stacjonarny: 84 688 20 70, tel. kom.782 164 895 i 601 141 685.

Pytania oraz kandydatury do projektu można również przesyłać na adres e-mail: seniorzy@bilgorajski.pl