Agencja Rozwoju Przemysłu S.A - Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Lublinie wspiera przedsiębiorców z województwa lubelskiego i podkarpackiego. Na zainteresowanych czekają pożyczki inwestycyjne, obrotowe, leasing, faktoring, pomoc w działalności proeksportowej, pomoc w ramach Polityki Nowej Szansy dla firm pozostających w trudnej sytuacji oraz produkty finansowe oferowane w ramach Tarczy Antykryzysowej, które stanowią pomoc w dobie pandemii koronawirusa, aż do momentu ustania jej negatywnych skutków.

arp maleOd dnia 04.01.2022r. dostępny jest nowy rodzaj finansowania - Pożyczka Antyinflacyjna przeznaczonana łagodzenie negatywnych skutków inflacyjnych.

Pożyczka udzielana w:
- formule obrotowej przeznaczonej na finansowanie działalności bieżącej (finansowanie zwiększonych kosztów surowców i materiałów, kosztów produkcji, transportu)
- w formule inwestycyjnej przeznaczonej na finansowanie dokończenia realizowanych inwestycji (finansowanie zwiększonych kosztów inwestycji).

Na stronie www.arp-tarcza.pl - znajdują się informacje dotyczące wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej, dostępny jest link do złożenia wniosku a także komplet dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku.

Komplet wniosków oraz potrzebnych informacji dla Pożyczki Antyinflacyjnej w standardowej ofercie dostępny jest pod linkiem Pożyczka Antyinflacyjna z gwarancją EFG - Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (arp.pl)

Na wszystkie pytania odpowiemy w siedzibie Centrum oraz telefonicznie lub mailowo.

/Opracowano na podstawie materiałów Agencji Rozwoju Przemysłu S.A - Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Lublinie/