Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

aktualności z 2011 roku

Dary serca

pomoz_dzieciom_-_mPracownicy Starostwa Powiatowego w Biłgoraju czynnie włączyli się w akcję „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W czwartek, 29 grudnia, przeprowadzono zbiórkę darów dla dzieci. Każdy z pracowników coś przyniósł. To już 19 edycja akcji. Jeszcze przed rozpoczęciem zbiórki sztab ustala, do jakiej organizacji trafią dary. Paczki otrzymują także rodziny, które zgłaszają się do organizatorów osobiście. W roku ubiegłym pomoc trafiła do ponad 130 placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz około 15 tys. rodzin.

Opłatek wśród radnych

oplatek_-_m
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia radni Rady Powiatu w Biłgoraju podzielili się opłatkiem. Spotkanie odbyło się w środę, 21 grudnia, w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, tuż po obradach sesji. Była wspólna modlitwa, kolędy i życzenia.

Czytaj więcej...

W obronie Krzyża

Przez aklamację Rada Powiatu w Biłgoraju przyjęła stanowisko w sprawie obrony Krzyża w Sejmie. Decyzja zapadła podczas obrad sesji Rady Powiatu w środę, 21 grudnia. Poniżej treść stanowiska.

Czytaj więcej...

Samorządowcy radzili

narada_samorzadowcow-m
Drogi, gospodarka odpadami oraz energia elektryczna – takie tematy poruszano podczas grudniowej narady samorządowców powiatu biłgorajskiego. Spotkanie odbyło się w poniedziałek, 19 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.

Czytaj więcej...

Człowiek - najlepsza inwestycja

23

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju zawiadamia o zakończeniu realizacji projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.„WSPARCIE – SZANSA – SUKCES”
dla uczniów i uczennic Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju

Czytaj więcej...

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30