Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

Starosta Biłgorajski reprezentował Samorząd Powiatowy na uroczystym spotkaniu opłatkowym w Gminie Biłgoraj

oplatek gmina bilgorajm„Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie" - motto Matki Teresy z Kalkuty przyświecało uroczystemu spotkaniu świąteczno – noworocznemu, które 30 grudnia 2013 roku odbyło się w Urzędzie Gminy Biłgoraj.

Wzięli w nim udział radni Rady Gminy, pracownicy Urzędu Gminy, kierownicy jednostek organizacyjnych oraz zaproszeni goście. Samorząd Powiatu Biłgorajskiego reprezentował Starosta Biłgorajski Marian Tokarski.

Wspólną modlitwę poprowadził proboszcz z Dąbrowicy. Było łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń oraz skromny poczęstunek złożony z tradycyjnych wigilijnych potraw. Część artystyczną spotkania przygotował, działający przy Gminnym Ośrodku Kultury Zespół Młodzieżowy „Podkowa", który zaprezentował tradycyjne polskie kolędy i pastorałki.

-Serdecznie dziękuję Radzie Gminy Biłgoraj i Wójtowi Gminy za współprac z Powiatem Biłgorajski, za wspólne podejmowanie działań na rzecz naszej Małej Ojczyzny – Ziemi Biłgorajskiej. Życzę Państwu by radość Bożego Narodzenia towarzyszyły każdego dnia Nowego 2014 Roku, życzę wszelkiej pomyślności i zdrowia – mówił Marian Tokarski.

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30