Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

Starosta i Przewodniczący Rady Powiatu na podsumowaniu kadencji 2010 – 2014 Rady Miasta Biłgoraj

Na początku listopada 2014 roku Starosta Biłgorajski Marian Tokarski i Przewodniczący Rady Powiatu w Biłgoraju Mirosław Późniak uczestniczyli w uroczystej sesji podsumowującej kadencję 2010 – 2014 rady Miasta Biłgoraj. Starosta Biłgorajski mówił:

Po czterech latach, u schyłku obecnej kadencji, mogą śmiało i odpowiedzialnie powiedzieć, że współpracując z Radą Miasta i Burmistrzem nie zmarnowaliśmy tego czasu. Wzajemna, obustronna współpraca, zrozumienie i wzajemne uzupełnianie się samorządu miejskiego z powiatowym zaowocowało wieloma przedsięwzięciami, z których dziś korzystają mieszkańcy Biłgoraja, Powiatu i goście.

Pozwólcie Państwo, że wymienię te najważniejsze wspólne przedsięwzięcia i zaznaczę, że tak dobrej współpracy w 15-letniej historii reaktywowanego Powiatu nie było. Wspólnie zrealizowaliśmy przebudowę ulicy Cegielnianej, modernizację ulicy Nadstawnej, Moniuszki czy Radzięckiej. Wspólny wniosek Powiatu i Miasta do Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych to gruntowny remont ulic w Osiedlu Różanówka. Wspólnie z Miastem realizujemy przebudowę Alei Jana Pawła II wraz z włączeniem jej w ulicę Tarnogrodzką i Motorową. Dobra współpraca to także zadatek na kolejne wspólne inwestycje jak choćby przebudowa ulic w Osiedlu Bojary, nasz projekt jest na liście tych, które otrzymają dofinansowanie ze schetynówek w 2015 roku.

Szanowni Państwo, z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Wysokiej Radzie, na czele z panem Przewodniczącym oraz Burmistrzowi Miasta i jego zastępcy za otwartość, kreatywności szukanie kompromisu, którego owoce są widoczne między innymi w zmodernizowanej infrastrukturze drogowej. Gdyby nie państwa postawa, chęć współpracy i wzajemne zrozumienie nie udało by nam się dokonać tego wszystkiego. Wierzę, że wyborcy odróżnią mądrych i dobrych gospodarzy od populistów siejących zamęt i obdarzą ich zaufanie na kolejną kadencję.

Dziękując za 4-letnią współpracę, chciałbym wspólnie z Panem Mirosławem Późniakiem złożyć na ręce Pana Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miasta Biłgoraj okolicznościowe podziękowania, a wszystkim Państwu życzyć wszelkiej pomyślności i satysfakcji z podejmowanych zadań.

Odwiedza nas 197 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30