aktualności z 2015 roku
Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

aktualności z 2015 roku

Komunikaty PSSS

Kominikat dotyczący tenisa stołowego:

Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży 

Powiat na zawodach rejonowych reprezentują uczniowie, którzy zajęli 5 pierwszych miejsc w zawodach rozegranych 12 stycznia br. we Frampolu. Proszę śledzić terminy i miejsce w SRS.


Przypominam,

aktualny terminarz zawodów umieszczony będzie w SRS.

K. Blicharz


W zwiazku z brakiem kalendarza rejonowego nie jestem w stanie opracować kalendarza zawodow powiatowych. Proszę jednak organizatorów zawodów międzygminnych o przeprowadzenie eliminacji w piłce siatkowej i koszykówce w miarę możliwości jeszcz w styczniu.

Informuję również, że od 01.01.2018 zawody powiatowe będą umieszczone w Systemie Rejestracji Szkół, prosze o generowani zgłoszeń z SRS.  

Dotychczas organizowane zawody nie miały odwzwierciedlenia w ogólnopolskim rejestrze zawodów sportowych organizowanych przez SZS., dlatego musimy zawody  umieszczać w systemie.

Krzysztof Blicharz


Powiatowe podsumowanie roku sportowego 2016/2017

w galerii trochę zdjęć z podsumowania

Kalendarz imprez na rok szkolny 2017/18 dostępny w zakładce kalendarz imprez.


Komunikat organizacyjny

Na podstawie decyzji Zarządu Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego z dnia 09.06.2001 r. informuje się, że każda placówka oświatowa przystępująca do zawodów sportowych w ramach SZS winna dokonać opłaty startowej na dany rok szkolny w wysokości 100 zł / szkoły małe do 100 uczniów 50 zł / na konto Powiatowego Stowarzyszenia Sportu Szkolnego w Biłgoraju.

Środki uzyskane z tej opłaty będą przeznaczone na dodatkowe ubezpieczenie uczniów biorących udział w zawodach sportowych, opiekunów drużyn, sędziów i organizatorów zawodów sportowych Szkolnego Związku Sportowego. Organizator zawodów powiatowych, rejonowych lub wojewódzkich ma prawo wymagać udokumentowania tej opłaty.

Nr konta PSSS w Biłgoraju:    81 9602 0007 0001 4402 2000 0001

            Opłaty startowej należy dokonać w terminie do 10.12.2016 r.

Podzieliliśmy się opłatkiem

opl1Tuż po obradach sesji Rady Powiatu, które odbyły się 22 grudnia, radni, samorządowcy, kierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy starostwa złożyli sobie życzenia świąteczne. Modlitwę podczas spotkania opłatkowego prowadził ks. Witold Batycki proboszcz parafii Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju. Życzenia świąteczne i na Nowy Rok złożył zebranym Starosta Marian Tokarski.

Czytaj więcej...

Stypendia dla najlepszych

styp onzW poniedziałek, 21 grudnia, najlepsi uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju nagrodzeni zostali Stypendiami Starosty Biłgorajskiego. Stypendia przyznane zostały za bardzo dobre wyniki w nauce, za osiągnięcia sportowe i artystyczne.

Czytaj więcej...

XXVI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ziemi Biłgorajskiej

konk111 grudnia w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni, 64 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu uczestniczyło w XXVI edycji Konkursu Wiedzy o Ziemi Biłgorajskiej. Konkurs miał na celu upowszechnienie wiedzy na temat walorów przyrodniczych i kulturowych powiatu biłgorajskiego, kształtowanie poczucia własnej tożsamości, postaw patriotycznych oraz integracji i więzi z regionem.

Czytaj więcej...

Uwaga - wolna Wigilia

W Wigilię Bożego Narodzenia, która wypada w tym roku w czwartek Starostwo Powiatowe w Biłgoraju będzie nieczynne. Dotyczy to wszystkich wydziałów w tym także wydziału geodezji, który znajduje się w starym budynku Starostwa (Kościuszki 87). 24 grudnia 2015r. ustalony został dniem wolnym od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Biłgoraju, z uwagi na fakt, że święto w dniu 26 grudnia 2015 roku przypada na sobotę, tj. dzień wolny od pracy dla urzędników samorządowych.

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30