Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

aktualności z 2015 roku

Podzieliliśmy się opłatkiem

opl1Tuż po obradach sesji Rady Powiatu, które odbyły się 22 grudnia, radni, samorządowcy, kierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy starostwa złożyli sobie życzenia świąteczne. Modlitwę podczas spotkania opłatkowego prowadził ks. Witold Batycki proboszcz parafii Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju. Życzenia świąteczne i na Nowy Rok złożył zebranym Starosta Marian Tokarski.

Czytaj więcej...

Stypendia dla najlepszych

styp onzW poniedziałek, 21 grudnia, najlepsi uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju nagrodzeni zostali Stypendiami Starosty Biłgorajskiego. Stypendia przyznane zostały za bardzo dobre wyniki w nauce, za osiągnięcia sportowe i artystyczne.

Czytaj więcej...

XXVI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ziemi Biłgorajskiej

konk111 grudnia w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni, 64 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu uczestniczyło w XXVI edycji Konkursu Wiedzy o Ziemi Biłgorajskiej. Konkurs miał na celu upowszechnienie wiedzy na temat walorów przyrodniczych i kulturowych powiatu biłgorajskiego, kształtowanie poczucia własnej tożsamości, postaw patriotycznych oraz integracji i więzi z regionem.

Czytaj więcej...

Uwaga - wolna Wigilia

W Wigilię Bożego Narodzenia, która wypada w tym roku w czwartek Starostwo Powiatowe w Biłgoraju będzie nieczynne. Dotyczy to wszystkich wydziałów w tym także wydziału geodezji, który znajduje się w starym budynku Starostwa (Kościuszki 87). 24 grudnia 2015r. ustalony został dniem wolnym od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Biłgoraju, z uwagi na fakt, że święto w dniu 26 grudnia 2015 roku przypada na sobotę, tj. dzień wolny od pracy dla urzędników samorządowych.

Ogłoszenie

Biłgoraj, dnia 15.12.2015

O G Ł O S Z E N I E

         Starosta Biłgorajski ogłasza, że uchwałą Nr 132/2015 Zarządu Powiatu w Biłgoraju z dnia 15 grudnia 2015 roku, w sprawie wyboru oferty na realizację zadania publicznego, w zakresie prowadzenia dwóch punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, w okresie od 1 stycznia 2016 roku do 31 grudnia 2016 roku, o wartości zadania 119.892 zł (sto dziewiętnaście tysięcy osiemset dziewięćdziesiąt dwa złote) wybrano ofertę złożoną przez Stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Biłgorajski” z siedzibą w Biłgoraju, przy ul. Dąbrowskiego 12.

S t a r o s t a

Marian Tokarski

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30