Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

Awanse nauczycielskie

awanseOśmioro nauczycieli otrzymało awans zawodowy na nauczyciela mianowanego. Uroczystego wręczenia awansów dokonał Marian Tokarski Starosta Biłgorajski wspólnie z Jarosławem Lipcem Etatowym Członkiem Zarządu i Janem Komanem Kierownikiem Wydziału Edukacji w Starostwie. Spotkanie odbyło się 5 września w Starostwie.

- Gratuluję Państwu kolejnego stopnia awansu zawodowego. Dziękuję za pracę, którą wykonujecie. Wasza postawa świadczy o tym, iż wpisujecie się w wysoki poziom nauczania, który funkcjonuje w biłgorajskiej oświacie. Jesteście wzorem dla kolegów, że wciąż trzeba się dokształcać. Tak jest w każdym zawodzie. Życzę Państwu kolejnych awansów i satysfakcji z pracy – mówił Starosta Tokarski.

Egzaminy zawodowe otrzymali nauczyciele ze szkół: z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej nauczyciele zawodu Tomasz Śliczniak, Leszek Luchowski, Tomasz Dziduch i Adam Larwa; z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nauczyciel j. polskiego Monika Szabat; z LO. im. ONZ nauczyciel j. angielskiego Patrycja Kanty; z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej psycholog Monika Blicharz; z Zespołu Szkół Specjalnych Przemysław Kopacz oligofrenopedagog.

Egzaminy zawodowe odbyły się w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju, 20 i 21 lipca. Nauczycieli oceniała komisja w składzie: przewodniczący Jarosław Piskorski Wicestarosta Biłgorajski oraz członkowie: przedstawiciel Kuratorium, dwóch ekspertów ds. awansów oraz dyrektor szkoły.

 

awanse1

 

awanse2

 

awanse3

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30