Kalendarz Powiatowych i Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2016/17

Powiat Biłgoraj-Rejon V

Lp Zadanie Powiat Miejsce Rejon Miejsce
1 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców 23.09.2016 Biszcza - zalew 13.10.2016 Biszcza – powiat Biłgoraj
2 Badminton dziewcząt i chłopców 27.10.2016 MZS Biłgoraj 09.11.2016 ZSP Bystrzyca Stara
3 Tenis stołowy indywidualny dziewcząt I-IV,V-VI 03.11.2016 Lipiny Dolne 15.11.2016 ZS Dzwola
4 Tenis stołowy indywidualny chłopców I-IV, V-VI 04.11.2016 Lipiny Dolne 16.11.2016 ZS Dzwola
5 Pływanie + sztafety dziewcząt i chłopców 22.11.2016 ZSBiO Biłgoraj 29.11.2016 Kraśnik MOSiR
6 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt I-IV, V-VI 09.02 2017 Frampol 15.02.2017 ZS Dzwola
7 Tenis stołowy drużynowy chłopców   I-IV, V-VI 10.02 2017 Frampol 16.02.2017 ZS Dzwola
8 Mini siatkówka „3” dziewcząt i chłopców 23.02 2017 SP Tarnogród 14.03.2017 Kraśnik-,,3’’i ,,4’’dziew.
9 Mini siatkówka „4” dziewcząt i chłopców 24.02.2017 SP Goraj 15.03.2017 Kraśnik ,,3’’ i ,,4’’ chł.
10 Mini koszykówka dziewcząt 16.02.2017 OSiR Biłgoraj 07.03.2017 Kraśnik
11 Mini koszykówka chłopców 17.02 2017 OSiR Biłgoraj 08.03.2011 OSiR Biłgoraj
12 Mini piłka ręczna dziewcząt 01.03.2017 SP Majdan Stary 28.03.2017 Kraśnik
13 Mini piłka ręczna chłopców 02.03 2017 SP Majdan Stary 29.03.2017 OSiR Biłgoraj
14 Czwórbój la dziewcząt i chłopców 05.05 2017 OSiR Bilgoraj 17.05.2017 Stadion OSiR Biłgoraj
15 Mini piłka nożna dziewcząt 17.05 2017 Biłgoraj 25.05.2017 ZSP Bystrzyca Stara
16 Mini piłka nożna chłopców 18.05.2017 Biłgoraj 31.05.2017 SP nr 5 Kraśnik
17

Szachy drużynowe

Szachy indywidualne

23.11.2016

22.02.2017

Aleksandrów

Aleksandrów

   

Kalendarz Powiatowej i Rejonowej Gimnazjady na rok szkolny 2016/2017

Powiat Biłgoraj- Rejon V

Lp Zadanie Powiat Miejsce Rejon Miejsce
1 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców 23.09 2016 Biszcza- zalew 13.10.2016 Biszcza – powiat Biłgoraj
2 Badminton dziewcząt i chłopców 25.10.2016 Gim Tarnogród 03.11.2016 ZSP Bystrzyca Stara
3 Tenis stołowy indywidualnie   dziewcząt i chłopców 04.11.2016 Lipiny Dolne 17.11.2016 ZS Dzwola
4 Pływanie -sztafety + ind. dziewcząt i chłopców 22.11.2016 ZSBiO Biłgoraj 30.11.2016 Kraśnik MOSiR
5 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt   i chłopców 08.02.2017 Frampol 14.02.2017 ZS Dzwola
6 Piłka siatkowa dziewcząt 02.02.2017 ZS Księżpol 16.03.2017 Kraśnik
7 Piłka siatkowa chłopców 03.02.2017 OSiR Biłgoraj 08.03.2017 OSiR Biłgoraj
8 Koszykówka dziewcząt 02.03.2017 OSiR Biłgoraj 14.03.2017 Kraśnik
9 Koszykówka chłopców 03.03.2017 OSiR Biłgoraj 15.03.2017 OSiR Biłgoraj
10 Piłka ręczna dziewcząt 21.02.2017 ZSBiO Biłgoraj 09.03.2017 Kraśnik
11 Piłka ręczna chłopców 24.02.2017 OSiR Biłgoraj 10.03.2017 OSiR Biłgoraj
12 Piłka nożna dziewcząt 26.04.2017 Turobin 04.05.2017 ZSP Bystrzyca Stara
13 Piłka nożna chłopców 24.04.2017 Gim nr 2 Biłgoraj 27.04.2017 Kraśnik
14 Liga LA dziewcząt i chłopców 10.05. 2017 OSiR Biłgoraj 18.05.2017 Stadion OSiR Biłgoraj
15

Szachy drużynowe

Szachy indywidualne

23.11 2016

22.02 2017

Aleksandrów

Aleksandrów

   

Kalendarz Powiatowej i Rejonowej Licealiady   na rok szkolny 2016/2017

Powiat Biłgoraj – Rejon V

Lp Zadanie Powiat Miejsce Rejon Miejsce
1 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców 23.09.2016 Biszcza 13.10.2016 Biszcza – powiat Biłgoraj
2

Liga LA dziewcząt i chłopców –

I rzut

II rzut

05.10.2016

11.05.2017

OSiR Biłgoraj

OSiR Biłgoraj

05.10.2016

24.05 2017

Stadion OSiR Biłgoraj

OSiR Biłgoraj

3 Tenis stołowy indywidualnie dziewcząt i chłopców 08.11 2016 ZSBiO 18.11.2016 Kocudza
4 Pływanie -sztafety + ind. dziewcząt i chłopców 22.11 2016 ZSBiO 01.12.2016 Kraśnik MOSiR
5 Tenis stołowy drużynowy dziewcząt   i chłopców 07.02 2017 ZSBiO 13.02.2017 Kocudza
6 Piłka nożna halowa chłopców 20.12 2017 ZSBiO 21.02.2017 Janów Lubelski
7 Piłka ręczna dziewcząt 02.03.2017 ZSBiO 14.03.2017 Kraśnik
8 Piłka ręczna chłopców 07.03 2017 ZSBiO 16.03.2017 ZSBiOBiłgoraj
9 Piłka siatkowa dziewcząt 15.02 2017 ZSBiO 23.02.2017 ZSBiO Biłgoraj
10 Piłka siatkowa chłopców 24.02 2017 ZSBiO 02.03.2017 OSiR Biłgoraj
11 Koszykówka dziewcząt 16.03 2017 LO ONZ 24.03.2017 LO ONZ Biłgoraj
12 Koszykówka chłopców 22.03 2017 LO ONZ 30.03.2017 Kraśnik
13

Szachy drużynowe

Szachy indywidualne

23.11 2016

22.02.2017

Aleksandrów

Aleksandrów