Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1



Language - język

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /bilgorajski/images/stories/aktualnosci/oplatek2016/.
×

Uwaga

JW_SIG_PRG
It appears you have an old version (2.x) of Simple Image Gallery installed on your Joomla site. Please uninstall the old version and check back again!

Przełamaliśmy się opłatkiem

opl 5„Wśród nocnej ciszy…” tę piękną kolędę odśpiewano podczas spotkania opłatkowego, które odbyło się w środę, 28 grudnia, w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju. Opłatkiem przełamali się: Zarząd Powiatu, radni, dyrektorzy i kierownicy jednostek podległych oraz pracownicy starostwa. Modlitwie przewodniczył ks. Jerzy Kołtun proboszcz parafii pw. WNMP w Biłgoraju. Życzenia świąteczne i noworoczne złożył zebranym Marian Tokarski Starosta Biłgorajski.

- Chcę wszystkim Państwu podziękować za pracę w mijającym roku. Dziękuję za trud i wysiłek, za zaangażowanie w realizację zadań, które stoją przed samorządem powiatowym, przed naszymi jednostkami. Naprawdę wiele zadań wykonywanych jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy z państwa dumni. Takimi obszarami, które od wielu już lat napawają nas szczególną dumą i zadowoleniem są: edukacja, bezpieczeństwo publiczne, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, jesteśmy dumni z naszej opieki społecznej, z realizacji zadań z obszaru drogownictwa. Dziękuję za tę codzienną pracę, wysiłek, za załatwianie normalnych spraw. Życzę by ten opłatek, który ma wielką moc sprawił, że będziemy mieli więcej siły, wiary i mądrości, byśmy byli bardziej przyjaźni, pomocni i solidarni. Życzę Państwu dużo zdrowia, radości i spokoju oraz satysfakcji z pracy na rzecz mieszkańców naszego powiatu. Życzę, by ten Nowy Rok 2017 był rokiem spełnienia wszystkich planów i nadziei – mówił Starosta.

 {gallery}aktualnosci/oplatek2016{/gallery}

 

 

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30