Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

aktualności z 2019 roku

Zaproszenie na sesję

herbmalypUprzejmie zapraszamy na XII sesję VI kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju, która odbędzie się w dniu 30 października 2019r. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju ul. Kościuszki 94, z następującym porządkiem obrad:

Czytaj więcej...

Prezydent RP w Biłgoraju.

 3Prezydent Andrzej Duda odwiedził Biłgoraj we wtorek 22 października. Spotkanie z głową państwa zostało zorganizowane w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Prezydent mówił m.in. o historii tego regionu, chwalił programy realizowane przez PiS, wspomniał też o potknięciach" To jest dla mnie wielki zaszczyt, chciałbym, żeby to wybrzmiało tutaj mocno, w Biłgoraju. To jest dla mnie wielki zaszczyt, że mogę być pierwszym urzędującym prezydentem, który po 1989 roku, po tym, kiedy Polska stała się państwem w pełni suwerennym, w pełni niepodległym, w pełni wolnym – i my jesteśmy dzisiaj wolnym, suwerennym narodem – że jestem pierwszym prezydentem, który odwiedza państwa miasto, który odwiedza Państwa ziemię - powiedział na wstępie prezydent Duda.

Czytaj więcej...

Otwarty konkurs ofert (aktualizacja)

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z nieodpłatną mediacją i edukacją prawną na terenie powiatu biłgorajskiego w 2020 roku.

Pełna treść konkursu na stronie BIP w zakładce ogłoszenia.

Nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowej

Ogłasza się nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na realizację zadania zleconego z zakresu administracji rządowej w części dotyczącej prowadzenia 2 punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z nieodpłatną mediacją i edukacją prawną na terenie powiatu biłgorajskiego w 2020 roku.

Pełna treść ogłoszenia z załącznikami na stronie BIP w zakładce ogłoszenia.

Srebro dla drużyny z ONZ-tu w finale centralnym zawodów strzeleckich

srebrne muszkiety druzyna bilgorajReprezentacja chłopców z I Liceum Ogolnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, któa jednocześnie reprezentowała Lubelszczyznę, zajęła II miejsce w 58. Zawodach Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety”. Rywalziazcja, w któej uczestniczyli pzredstawiciele 14 województw odbyła się w dniach 30 września - 2 października br. na strzelnicy Cywilno - Wojskowego Związku Sportowego „Zawisza” w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30