Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

aktualności z 2019 roku

Ewelina Komosa z I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju została finalistką 25. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
Występy 139 najlepszych zespołów i solistów spośród 1625, którzy prezentowali się w grudniu w eliminacjach odbywających się w Polsce i za granicą, oceniali wybitni eksperci  z branży muzycznej. Honorowy patronat nad festiwalem objął prezydent Andrzej Duda.
Opiekunem uczennicy była pani Alina Dzido. Gratulujemy!

I LO im. ONZ 

oplatek pis 2019
Członkowie Zarządu Powiatu Biłgorajskiego i Przewodniczący Rady Powiatu uczestniczyli w świąteczno – noworocznym spotkaniu opłatkowy członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie odbyło się w Biłgoraju. Uczestniczyli w nim posłowie Sławomir Zawiślak i Piotr Olszówka oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego Michał Mulawa.

Czytaj więcej...

studniwoka zsl 2019
Uczniowie szkół średnich Powiatu Biłgorajskiego bawili się na balach studniówkowych. Uroczystym, tradycyjnym i doniosłym krokiem polskiego tańca narodowego, jakim jest polonez, symbolicznie wkroczyli w dorosłość.

Czytaj więcej...

5 stycznia 2018 roku w Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się koncert finałowy laureatów X edycji Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych „Gaudium", w którym uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju zachwyciły publiczność pięknym wykonaniem utworów obcojęzycznych. Tytuł laureata i nagrodę Grand Prix Festiwalu za piosenkę w języku niemieckim otrzymała Ewelina Komosa. Anna Odrzywolska za piosenkę w języku francuskim otrzymała również tytuł laureata, a Martyna Koman została wyróżniona za wykonanie utworu w jezyku rosyjskim.

Na scenie BCK wystąpili soliści oraz zespoły z Krasnobrodu, Nielisza, Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa, Lublina i Biłgoraja wybrani spośród 78 uczestników grudniowych eliminacji.

I LO im. ONZ

Monika Gabka z I Liceum Ogolnoksztatcaxego im. ONZ w Bilgoraju oraz Piotr Łaba z Powiatowego Gimnazjum otrzymali stypendia ministra właściwego do spraw oświaty za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2017/2018. Stypendia takie otrzymało w województwie lubelskim tylko 26 uczniów.

I LO im. ONZ

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30