Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

Przewodniczący Rady Powiatu i członek Zarządu reprezentowali samorząd na sesji opłatkowej Gminy Biłgoraj

oplatek rg bilgoraj 1
Przewodniczący Rady Powiatu Marian Kurzyna i członek Zarządu Powiatu Biłgorajskiego Jan Małysza, reprezentowali samorząd na sesji opłatkowej Gminy Biłgoraj. Wydarzenie odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biłgoraj.

Uczestniczyli w nim - obok władz Gminy Biłgoraj – pracownicy Urzędu Gminy i zaproszeni goście. Zebranych na sali powitał Wójt Wiesław Różyński. Następnie po koncercie kolęd, Ewangelię odczytał ks. Krzysztof Jankowski. Ks. Marek Kuśmierczyk poprowadził wspólną modlitwę, a Wójt złożył wszystkim noworoczne życzenia.
oplatek rg bilgoraj 2-To ważne spotkanie, które nawiązuje do naszych tradycji chrześcijańskich. Przy różnego typu antagonizmach, które gdzieś zawsze istnieją, to dobra forma przypomnienia, że wszyscy jesteśmy członkami wspólnot samorządowych i tworzymy małe Ojczyzny. Mamy także w swoich sumieniach powinności pracy na rzecz dobra wspólnego, w różnych wymiarach i takie spotkania o tym przypominają – zauważa Przewodniczący Rady Powiatu, Marian Kurzyna.

Samorząd Powiatu Biłgorajskiego współpracuje z gminami, w tym z Gminą Biłgoraj m.in. przy realizacji wspólnych inwestycji drogowych.

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30