Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

Starosta na otwarciu świetlicy PCK dla Seniorów

swietlica pck
Starosta Biłgorajski Andrzej Szarlip uczestniczył w uroczystości otwarcia świetlicy PCK dla seniorów. Uroczystość odbyła się w ramach, przypadającego 11 lutego, Światowego Dnia Chorego.

Polski Czerwony Krzyż cały czas poszerza swą ofertę pomocową. Właśnie uroczyście otwarto świetlicę, która przez pięć dni w tygodniu, po 8 godzin dziennie służyć będzie seniorom jako miejsce spotkań i spędzania wolnego czasu oraz walki z samotnością i wykluczeniem. Będzie bezpieczna przystanią nawiązywania kontaktów i szukania akceptacji.

-Jestem wdzięczny dyrektorowi Maciejowi Budce, że w tak aktywny sposób podchodzi do swojej pracy i że tak znaczące inicjatywy mogą być realizowana w Biłgoraju. Ta działalność wpisuje się w historię nie tylko Miasta Biłgoraj, ale i całej Ojczyzny. W tym roku PCK obchodzi 100-lecie istnienia i kultywuje wspaniałe tradycje związane z działalnością charytatywna, dobroczynną, prospołeczną, niosącą wsparcie osobom najbiedniejszych, najuboższych, potrzebujących pomocy - zaznacza Starosta Biłgorajski.

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30