Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

Sukcesy projektantek ZSZiO

konkursy mody
W pierwszych dniach marca 2019 r. odbyły się dwa Ogólnopolskie Konkursy Szkół Mody, w których tradycyjnie już wzięły udział uczennice Technikum Przemysłu Mody Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Finał IV Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody "Kreacje – Prowokacje” odbył się 1 marca 2019 r. w Radomiu. Do konkursu zgłoszono 39 prac ze szkół odzieżowych z całej Polski. W pierwszym etapie należało przygotować rysunki żurnalowe trzech ubiorów, tworzących kolekcje o tematyce dowolnej, podkreślającej indywidualizm projektanta. Listę najlepszych prac ogłoszono  w grudniu 2018r. Do finału zakwalifikowano 10 kolekcji. Autorką jednej z nich okazała się Łucja Pituch, uczennica III klasy.

Natomiast Gala III Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody SZTUKA PRZEOBRAŻEŃ "Piękno przestrzennej ornamentyki" odbyła się 5 marca 2019 r. w Rzeszowie. W finale zaprezentowano 31 projektów nadesłanych m.in. ze szkół z Katowic, Bytomia, Jasła, Dębicy, Jarosławia, Lublina, Biłgoraja i Rzeszowa. Swoje modele przedstawiły uczennice Marta Voznenko z klasy II i Patrycja Sawa z klasy III. Wykonane przez młode projektantki ubiory zostały docenione przez jury konkursu i zdobyły wyróżnienia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30