Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

Starosta na Dniu Strażaka i jubileuszu 25-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarnawie Małej

starosta tarnawa mala strazacyW Gminie Turobin, odbyły się uroczystości związane z Dniem Strażaka i jubileuszem 25-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarnawie Małej. W wydarzeniu uczestniczył Starosta Biłgorajski Andrzej Szarlip oraz Komendant Powiatowy Państwowej straży Pożarnej w Biłgoraju starszy brygadier Wiesław Kręt.

Po złożeniu raportu i podniesieniu flagi państwowej oraz odśpiewaniu hymnu narodowego, zebranych powitał Wójt Gminy Turobin, Andrzej Kozina. Kolejnym punktem spotkania była Msza Św. w intencji strażaków, którą odprawił ks. dziekan Władysława Trubickiego.

Po Eucharystii do zebranych przemówił Starosta Biłgorajski. Andrzej Szarlip, dziękował za ofiarność i służbę strażaków ochotników. Mówił o ich profesjonalizmie, gotowości, nieustannym podnoszeniu kwalifikacji i odpowiedzialności.  Zwrócił się również jubilatów, jednostki OSP z Tarnawy Małej i gratulował im pięknych jubileuszy, życząc kolejnych.

Dopełnieniem uroczystości było wręczenie medali i odznaczeń druhom strażakom. Koncert orkiestry dętej z Goraja, był ostatnim akcentem świętowania.

Foto: Organizatorzy/UG Turobin

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30