Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1



Language - język

Beata Strzałka na integracyjnym pinkiku "Razem możemy więcej"

razem mozemy wiecej 2019 beata strzalka
Ogólnopolski wyścig na wózkach "Kryterium Asów", blok imprez rekreacyjno - sportowych, wspólny poczęstunek, wykłady o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz symulator dachowania auta. To tylko niektóre atrakcje XVI zawodów sportowych "Razem możemy więcej". Wydarzenie organizuje biłgorajski SIRON przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Biłgoraju i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Tradycyjnie główna część imprezy dobyła się na Autodromie. Tutaj rozegrano wyścig na wózkach, bieg integracyjny oraz konkurencje sportowe jak przeciąganie liny czy koszykówkę. Organizatorzy zadbali także o napoje i poczęstunek, była kiełbasa z grilla, flaki i wojskowa grochówka.

-Móc i chcieć więcej, to prze wszystkim wymaganie od siebie, to podnoszenie poprzeczki dla własnych możliwości, przekraczanie ograniczeń. Cieszę się, że jesteście tutaj, że podejmujecie wyzwania i pokonujecie życiowe przeszkody - mówiła do zebranych Beata Strzałka, etatowy członek Zarządu Powiatu. W imieniu Starosty Biłgorajskiego dziękowała wszystkim członkom Stowarzyszenia Integracyjno - Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych w Biłgoraju za organizację wydarzenia. -Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i pracy członków SIRON-u wydarzenie stało się sztandarowym działaniem integracyjno - sportowym nie tylko w skali Biłgoraja. To działanie od lat wpisuje się w kalendarz imprez, przybywają na nie osoby z całej Polski. Życzę wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, wspaniałych wyników sportowych i miłych wspomnień z Ziemi Biłgorajskiej - mówiła Beata Strzałka.

Foto: bilgoraj.com.pl

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30