Biuro Organizacji i Administracji (OA)

pokój

688-20-81

Kierownik - Łukasz Pracoń e-mail: lpracon@bilgorajski.pl 110

688-20-08

688-20-59

Edyta Bednarczuk e-mail: ebednarczuk@bilgorajski.pl

sekretariat e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl

106

688-20-00

688-20-01

Biuro Obsługi i Informacji

Magdalena Haczykowska e-mail: mhaczykowska@bilgorajski.pl

Grzegorz Litwin e-mail: glitwin@bilgorajski.pl

parter

2

688-20-86

Katarzyna Szuper e-mail: kszuper@bilgorajski.pl

Ewa Kwiecińska e-mail: ewakwiecinska@bilgorajski.pl

iod@bilgorajski.pl

207

688-20-07

Anna Grelak e-mail: agrelak@bilgorajski.pl

207

688-20-86

Piotr Wołoszyn  e-mail: pwoloszyn@bilgorajski.pl

207

688-20-66

Ewa Maciocha e-mail: emaciocha@bilgorajski.pl

103