Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

W celu skorzystania z możliwości geoportalu w trybie chronionym należy (dotyczy modułu - zapytania komornicze):

 • zapoznać się z wzorem umowy,
 • podpisać umowę z Powiatem Biłgorajskim składając wniosek drogą mail-ową na geoportal@bilgorajski.pl w treści @ podając:

  Imię: ..........................

  Nazwisko: ..........................

  Miejsce prowadzenia działalności: ..........................

  REGON: ..........................

  NIP: ..........................

  Komornik pracujący przy ..........................

  w ..........................

 • Uwagi:
  1. Należy zwrócić szczególną uwagę na wprowadzane dane. Ewentualne literówki uniemożliwią wyszukanie osoby.
  2. W przypadku określenia imienia matki lub ojca lub numeru PESEL za zgodne uznaje się także osoby, które nie mają w Ewidencji Gruntów i Budynków uzupełnionych tych danych.
  3. W przypadku określenia numeru PESEL przeprowadzana jest także dodatkowa analiza wyłącznie po tym numerze (z pominięciem kontroli zgodności pozostałych danych).
  4. Jeśli osoba występuje w jednostce rejestrowej (gruntowej, budynkowej lub lokalowej) to pojawia się informacja o liczbie tych jednostek. System nie analizuje statusu osoby w jednostce (właściciel lub władający np. użytkownik wieczysty).
  5. W celu otrzymania kompletnych danych lub w razie wątpliwości co do przeprowadzonej analizy należy zwrócić się do ośrodka dokumentacji w normalnym trybie.

Przykładowe możliwości:

Odwiedza nas 175 gości oraz 0 użytkowników.