Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

 

Witamy i zapraszamy do korzystania z serwisu

Dane udostępnione poprzez Geoportal Powiatu Biłgorajskiego stanowią dostęp do usług (usługa wyszukania, usługa przeglądania) o których mowa w art. 9 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 4 marca 2010r. o infrastrukturze informacji przestrzennej (Dz.U. z 2010r. nr 76, poz. 489 z późn. zm.) dla zbiorów danych przestrzennych prowadzonych przez Starostę Biłgorajskiego.

Zawarte w Geoportalu Powiatu Biłgorajskiego informacje oraz generowane z niego wydruki nie stanowią dokumentów w postępowaniach administracyjnych i innych. Mają one wyłącznie charakter poglądowy i mogą być wykorzystywane jedynie w zakresie przybliżonej identyfikacji i lokalizacji przestrzennej obiektów ewidencji gruntów i budynków oraz obiektów pozostałych baz danych. Kopiowanie i publikowanie danych bez zgody jest zabronione.

Starosta Biłgorajski nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody i straty powstałe w wyniku korzystania lub braku możliwości korzystania z tego serwisu.

geostartKontakt do Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomości

W trybie chronionym dostępny jest moduł zgłaszania i przeglądania prac geodezyjnych dla wykonawców robót geodezyjnych połączony bezpośrednio z programem do prowadzenia bazy PODGIK. Przy niektórych rodzajach prac geodezyjnych można w większości wyeliminować wizyty w Urzędzie.

= = = = = = = = = = = = = = = =

Kolejny moduł, ze względu na dane osobowe jakie są w nim zawarte, udostępniony jest tylko podmiotom publicznym lub podmiotom niebędącymi podmiotami publicznymi, realizującymi zadania publiczne. Takim znamiennym przypadkiem są tutaj gminy Powiatu, które bazę danych wykorzystują między innymi do naliczania podatków czy do ustalania numeracji adresowej, a podkłady mapowe z pełną treścią do aktualizacji planów zagospodarowania przestrzennego. Procedura zawarcia umowy oraz wzór są dostępne w zakładce do pobrania 

 = = = = = = = = = = = = = = = = =

Zapytania komornicze. Wzór umowy dla komorników i przydatne informacje wstępne są dostępne w zakładce do pobrania.


Ważne informacje:

  • Dane prezentujemy w układzie 2000 strefa 8 (24*).
  • Przed skorzystaniem z geoportalu prosimy o zapoznanie się z mapą danych
  • Druki z zakresu działania Wydziału  - link BIP
  • Statystyka z zakresu działania Wydziału - link BIP