Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

1-2

Drużynowe biegi przełajowe dz. i chł.

03.04.2020

Tomaszów

30.03.2020

Biłgoraj

25.03 2020

Biłgoraj

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł.

25.10.2019

Tomaszów

11. 11. 2019

Gromada

02.10.2019

Gromada

5-6

Badminton dz. i chł

15.11.2019

Zamość

05.11.2019

Janów Lubelski

30.10.2019

Tarnogród

7.

Szachy drużynowe

05.12.2019

Zamość

26.11.2019

 Biszcza

8-9.

Pływanie- sztafety i indywid.

Dz. i ch.

04.12 2019

Lublin

27.11.2019

Janów Lubelski

19.11.2019

ZSBiO

10-11.

Tenis stołowy indywidualny

dziew. i chł.

29.10.2019

Dzwola

24.10.2019

Dzwola

16.10 2019

Lipiny Dolne

12.

Mini koszykówka dziewcząt

21.04.2020

Biała Podl

16.04.2020

Bystrzyca Stara

19.03.2020

Biłgoraj

13.

Mini koszykówka chłopców

31.03.2020

Chełm

26.03.2020

Bystrzyca Stara

26.02.2020

Biłgoraj

14.

Mini siatkówka „4” dziewcząt

18.03.2020

Świdnik

10.03.2020

Kraśnik

12.02.2020

Tarnogród

15.

Mini siatkówka „4”chłopców

19.03. 2020

Świdnik

11.03.2020

Kraśnik

13.02.2020

Tarnogród

16.

Mini piłka ręczna dziewcząt

17.04.2020

Łuków

06.04.2020

Kraśnik

17.03 2020

Księżpol

18.

Mini piłka ręczna chłopców

16.04.2020

Puławy

07.04.2020

Bełżyce

12.03.2020

Frampol

19.

Mini piłka nożna dziewcząt

19.05.2020

Chełm

14.05.2020

Bystrzyca Stara

28.04.2020

Biłgoraj

20.

Mini piłka nożna chłopców

10.06.2020

Świdnik

03.06.2020

Kraśnik

22.05.2020

Biłgoraj

21-22.

Czwórbój la dz. i chł.

20.05.2020

Lublin

12.05.2020

Biłgoraj

06.05.2020

Biłgoraj

23.

Tenis stołowy drużynowy

dz. i chł.

13.02.2020

Hrubieszów

04.02.2020

Dzwola

29.01.2020

Lipiny Dolne

24.

Koszykówka dziewcząt 3x3

05.06.2020

Biała Podl

26.05.2020

Bystrzyca Stara

14.05.2020

25.

Koszykówka chłopców 3x3

05.06.2020

Biała Podl.

01.06.2020

Bystrzyca Star

15.05.2020

26.

Koszykówka chłopców

05.06.2020

Biała Podl.

01.06.2020

Bystrzyca Stara

15.05.2020

 Unihokej - tylko finał wojewódzki Hrubieszów – 11.12.2019 r.