Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

1-2

Drużynowe biegi przełajowe

Dz. i chł.

03.04.2020

Tomaszów

30.03.2020

Biszcza

25.03.2020

Biłgoraj

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

25.10. 2018

Tomaszów

11.10.2019

Gromada

02.10 2019

Gromada

5-6

Badminton dz. i chł

14.11.2019

Łopiennik

06.11.2019

Janów Lub

29.10.20189

Tarnogród

7.

Szachy drużynowe

13.12.2019

Tomaszów

26.11.2019

Biszcza

8-9.

Pływanie – sztafety i indywid.

dz. i chł.

04.12.2019

Lublin

27.11. 2019

Janów Lub

19.11.2019

Biłgoraj

10-11.

Tenis stołowy indywidualny

dziewcząt i chłopców

15.11.2019

Hrubieszów

07.11.2019

Dzwola

31.10.2019

Lipiny Dolne

12.

Piłka siatkowa dziewcząt

07.04.2020

Biała Podl.

01.04.2020

Kraśnik

20.03.2020

Biłgoraj

13.

Piłka siatkowa chłopców

12.03.2020

Świdnik

04.03.2020

Kraśnik

11.02,2020

Biłgoraj

14.

Koszykówka dziewcząt

18.03.2020

Lublin

09.03.2020

Bystrzyca Stara

25.02. 2020

Biłgoraj

15

Koszykówka chłopców

02.04.2020

Biała Podl.

25.03.2020

Kraśnik

06.03.2020

Biłgoraj

16.

Piłka ręczna dziewcząt

24.04.2020

Łuków

23.03.2020

Kraśnik

05.03.2020

Księżpol

17.

Piłka ręczna chłopców

30.04.2020

Puławy

16.04.2020

Biłgoraj

01.04.2020

Biłgoraj

18.

Piłka nożna dziewcząt

22.05.2020

Chelm

18.05.2020

Bystrzyca Stara

05.05. 2020

Biłgoraj

20.

Piłka nożna chłopców

09.06.2020

Świdnik

04.06.2020

Kraśnik

22.05 2020

Biłgoraj

21.

Liga la dziew. i chł.

27.05.2020

Lublin

20.05.2020

Biłgoraj

12.05.2020

Biłgoraj

22.

Siatkówka plażowa dziewcząt

03.06.2020

Lublin

28.05.2020

Bychawa

19.05.2020

Lipiny Dolne

23.

Siatkówka plażowa

chłopców

03.06.2020

Lublin

29.05.2020

Lipiny Dolne

20.05.2020

Lipiny Dolne

24.

Tenis stołowy drużynowy

dz. chł.

18.02.2020

11.02.2020

Dzwola

05.02.2020

Lipiny Dolne

25.

Koszykówka dz 3x3

Koszykówka chł 3x3

26.05.2020

Biała Podl.

21.05,2020

22.05.2020

Bystrzyca

14.05.2020

15.05.2020

Unihokej finał wojewódzki 12.12.2019 - Hrubieszów