Wydział Komunikacji i Drogownictwa

 Nr telefonu              
 Nazwisko i imię (stanowisko)                  

 e-mail                                    

 zadania  pokój   
 84 688-20-42
 84 688-20-82 fax
 Piskorski Jacek - Kierownik
 12
 84 688-20-39  Bełżek Kinga  kbrodziak@bilgorajski.pl

Rejestracja pojazów

Wyrejestrowanie pojazdu

Wymiana dowodu rejestracyjnego - brak miejsc na badania techniczne

Adnotacje gaz, hak, inne

Zmiana danych w dowodzie rejestracyjnym

        
 8
 84 688-20-39  Sabała Monika  msabala@bilgorajski.pl  8
 84 688-20-39  Poździk Edyta  epozdzik@bilgorajski.pl 8
 84 688-20-39  Gontarski Bartłomiej  bgontarski@bilgorajski.pl  8
 84 688-20-40  Bil - Różańska Joanna  jbil@bilgorajski.pl  9
 84 688-20-40  Birut Irena  ibirut@bilgorajski.pl  9
 84 688-20-40  Pokarowski Krzysztof  kpokarowski@bilgorasjki.pl  9
 84 688-20-40  Hajduk Adrian  ahajduk@bilgorajski.pl  8
 84 688-20-41  Pyda Anna  apyda@bilgorajski.pl  9
 84 688-20-41  Nowacka Beata  bnowacka@bilgorajski.pl  9
 84 688-20-41
 Frąk Marek
 Z-ca Kierownika

 mfrak@bilgorajski.pl

 9
 84 688-20-37  dyżur Odbiór stałego dowodu rejestracyjnego  7
 84 688-20-79
 Klucha Łukasz
 Nadzór nad stacjami kontroli pojazdów.
 Pojazdy usunięte z drogi
 3
 84 688-20-44  Kapka Halina  hkapka@bilgorajski.pl Prawa jazdy       11
 84 688-20-44  Kostrubiec Dorota  dkostrubiec@bilgorajski.pl  11
 84 688-20-44  Prochowski Maciej  mprochowski@bilgorajski.pl  11
 84 688-20-44  Siek Paulina  psiek@bilgorajski.pl  11
 84 688-20-44  Dworniczak Sylwia  sdworniczak@bilgorajski.pl  11
 84 688-20-45  Obszyńska Agnieszka  aobszynska@bilgorajski.pl Nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców  11
 84 688-20-43  Dudek Mateusz  mdudek@bilgorajski.pl Organizacja ruchu  3
 84 688-20-43  Piskorska Beata  bpiskorska@bilgorajski.pl  3
 84 688-20-79  Rybak Marta  mrybak@bilgorajski.pl Transport drogowy  3