Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1



Language - język

 Wydział Edukacji, Promocji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Turystyki (EZ)
pokój

688-20-65

Kierownik - Jan Koman e-mail: jkoman@bilgorajski.pl

208

688-20-48

Aneta Szczepanek e-mail: aszczepanek@bilgorajski.pl

Katarzyna Grudzińska - Bełżeke-mail: kbelzek@bilgorajski.pl

Agnieszka Pyzio - Wryszcz e-mail: awryszcz@bilgorajski.pl

209

688-20-49

Zofia Siek e-mail: zsiek@bilgorajski.pl

Agnieszka Dziedzic e-mail:adziedzic@bilgorajski.pl

Anna Wachowicz e-mail:  awachowicz@bilgorajski.pl

edukacja: edukacja@bilgorajski.pl

210

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.