Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1



Language - język

Wydział Komunikacji i Drogownictwa (KD)
pokój

688-20-42,

688-20-82-fax

Kierownik – Jacek Piskorski e-mail: jpiskorski@bilgorajski.pl

12

688-20-39

Ryszard Krawiec e-mail: rkrawiec@bilgorajski.pl

Mateusz Dudek e-mail: mdudek@bilgorajski.pl

Łukasz Klucha e-mail: lklucha@bilgorajski.pl

Kinga Brodziak e-mail: kbrodziak@bilgorajski.pl

Monika Sabała e-mail: msabala@bilgorajski.pl

Rejestracja pojazów

Wyrejestrowanie pojazdu

Wymiana dowodu rejestracyjnego - brak miejsc na badania techniczne

Adnotacje gaz, hak, inne

Zmiana danych w dowodzie rejestracyjnym

8

688-20-40

Joanna Bil – Różańska e-mail: jbil@bilgorajski.pl

Irena Birut e-mail: ibirut@bilgorajski.pl

Krzysztof Pokarowski e-mail: kpokarowski@bilgorajski.pl

9

688-20-41

Anna Pyda e-mail:apyda@bilgorajski.pl

Beata Nowacka e-mail: bnowacka@bilgorajski.pl

Marek Frąk e-mail:mfrak@bilgorajski.pl

9

 688-20-37

 

dyżur pełnią:

Ryszard Krawiec, Mateusz Dudek, Łukasz Klucha, Joanna Bil - Różańska, Irena Birut, Krzysztof Pokarowski, Anna Pyda, Beata Nowacka, Marek Frąk

Odbiór stałego dowodu rejestracyjnego

7

688-20-44

Halina Kapka e-mail: hkapka@bilgorajski.pl

Dorota Kostrubiec e-mail: dkostrubiec@bilgorajski.pl

Maciej Prochowski e-mail: mprochowski@bilgorajski.pl

Anna Grelak e-mail: agrelak@bilgorajski.pl


Prawa jazdy
11

688-20-45

Agnieszka Obszyńska e-mail: aobszynska@bilgorajski.pl

Nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców 11

688-20-43

Stanisław Dąbek e-mail: sdabek@bilgorajski.pl

Organizacja ruchu 3

688-20-43

Beata Piskorska e-mail: bpiskorska@bilgorajski.pl

3

688-20-79

Marta Rybak e-mail: mrybak@bilgorajski.pl

Transport drogowy 3

Odwiedza nas 248 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30