Strona wykorzystuje pliki cookies,
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
 

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1



Language - język

Wydział Rolnictwa Ochrony Środowiska i Leśnictwa (RO)
pokój

688-20-50

Kierownik - Marek Konopka

e-mail: mkonopka@bilgorajski.pl

Wydawanie koncesji na pozyskanie kopalin, rekultywacja gruntów zdewastowanych

204

688-20-71

Barbara Kloc

e-mail: bkloc@bilgorajski.pl

Zezwolenia na zbieranie, transport i unieszkodliwianie odpadów, pozwolenia na wytwarzanie odpadów

205

Monika Smagała

e-mail: msmagala@bilgorajski.pl

Pozwolenia na wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza,zgłaszanie instalacji z których emisja nie wymaga pozwolenia, mogacych negatywnie oddziaływać na środowisko, decyzje o dopuszczalnym poziomie hałasu,zezwolenia na uczestnictwo we wspólnotowym handlu uprawnieniami do emisji do powietrza gazów cieplarnianych

Edyta Żmijan

email: ezmijan@bilgorajski.pl

688-20-72

Elżbieta Ozga

e-mail: eozga@bilgorajski.pl

Zezwolenia na usuwanie drzew i krzewów, nadzór nad zalesieniami, wydawanie kart wędkarskich,rejestracja sprzętu pływającego do połowu ryb, zezwolenia na wyłączanie gruntów rolnych z produkcji rolniczej, rejestracja zwierząt egzotycznych

206

Danuta Kuszka

e-mail:dkuszka@bilgorajski.pl

Janusz Biszczanik

e-mail:jbiszczanik@bilgorajski.pl

Nadzór nad lasami nie stanowiącymi własności SkarbuPaństwa

Gospodarka łowiecka

Tomasz Kulesza email: tkulesza@bilgorajski.pl

Jan Budzyński email: jbudzynski@bilgorajski.pl

Jerzy Pawłowski email: jpawlowski@bilgorajski.pl

Dariusz Słupski email: dslupski@bilgorajski.pl

Jan Ksiądz email: jksiadz@bilgorajski.pl

Waldemar Kutryn email: wkutryn@bilgorajski.pl

Jerzy Bryła email: jerzybryla@bilgorajski.pl

Jan Bryła email: janbryla@bilgorajski.pl

Andrzej Furmanek e-mail: afurmanek@bilgorajski.pl

Odwiedza nas 312 gości oraz 0 użytkowników.

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
23-400 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 94
tel: (84) 688-20-00, fax: (84) 688-20-09,
e-mail: sekretariat@bilgorajski.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30