Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

Kominikat dotyczący tenisa stołowego:

Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży 

Powiat na zawodach rejonowych reprezentują uczniowie, którzy zajęli 5 pierwszych miejsc w zawodach rozegranych 12 stycznia br. we Frampolu. Proszę śledzić terminy i miejsce w SRS.


Przypominam,

aktualny terminarz zawodów umieszczony będzie w SRS.

K. Blicharz


W zwiazku z brakiem kalendarza rejonowego nie jestem w stanie opracować kalendarza zawodow powiatowych. Proszę jednak organizatorów zawodów międzygminnych o przeprowadzenie eliminacji w piłce siatkowej i koszykówce w miarę możliwości jeszcz w styczniu.

Informuję również, że od 01.01.2018 zawody powiatowe będą umieszczone w Systemie Rejestracji Szkół, prosze o generowani zgłoszeń z SRS.  

Dotychczas organizowane zawody nie miały odwzwierciedlenia w ogólnopolskim rejestrze zawodów sportowych organizowanych przez SZS., dlatego musimy zawody  umieszczać w systemie.

Krzysztof Blicharz


Powiatowe podsumowanie roku sportowego 2016/2017

w galerii trochę zdjęć z podsumowania

Kalendarz imprez na rok szkolny 2017/18 dostępny w zakładce kalendarz imprez.


Komunikat organizacyjny

Na podstawie decyzji Zarządu Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego z dnia 09.06.2001 r. informuje się, że każda placówka oświatowa przystępująca do zawodów sportowych w ramach SZS winna dokonać opłaty startowej na dany rok szkolny w wysokości 100 zł / szkoły małe do 100 uczniów 50 zł / na konto Powiatowego Stowarzyszenia Sportu Szkolnego w Biłgoraju.

Środki uzyskane z tej opłaty będą przeznaczone na dodatkowe ubezpieczenie uczniów biorących udział w zawodach sportowych, opiekunów drużyn, sędziów i organizatorów zawodów sportowych Szkolnego Związku Sportowego. Organizator zawodów powiatowych, rejonowych lub wojewódzkich ma prawo wymagać udokumentowania tej opłaty.

Nr konta PSSS w Biłgoraju:    81 9602 0007 0001 4402 2000 0001

            Opłaty startowej należy dokonać w terminie do 10.12.2016 r.

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.