Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Language - język

herbmalypWitam

Informcje tylko do użytku służbowego pracowników Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.

Dostęp do druków i formularzy stosowanych w urzędzie poprzez stronę: www.druki.bilgorajski.pl

Każdy z pracowników posiadający @ służbowego ma założone konto na portalu z drukami.

Nie pamiętasz hasła? / nazwy użytkownika? - Będąc na stronie www.druki.bilgorajski.pl wybierz z menu nie pamiętam ... (poniżej opis):

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, postępuj zgodnie z opisem, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Przypomnimy ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.